Kartářka a léčitelka z Klikova radí zbavit se strachu

Klikov – Problematické vztahy, stres a obavy o ztrátu partnera či zaměstnání přivádí stále častěji některé lidi i ke kartářce a léčitelce Hance Röslerové do Klikova.

Své poslání naplňuje již osmnáct let.
„V posledních letech přicházejí hodně i muži, kteří se v minulosti esoterice jako by vyhýbali, buď z ostychu nebo jí nedůvěřovali,“ potvrdila Hanka Röslerová.

Respekt k výkladu karet je podle ní zdravý. Ten, kdo slepě očekává, že to, co při něm uslyší, se bude ode dne, kdy navštíví kartářku, absolutně plnit, může být rozčarovaný. Často totiž záleží na každém jednotlivci, zda si podle výkladu zvolí vhodnou životní cestu, kterou půjde dál.

Fatalistické představy nikomu nepomohou.
„Tato doba skutečně není lehká. Lidé se bojí o vlastní existenci kvůli finanční krizi. Často panikaří a neumějí se orientovat ve svých problémech. Potřebují pomoci, kudy hledat východisko,“ uvedla Hanka Röslerová.

Nesrovnalosti v partnerských vztazích, rozchody a rozvody, které jsou v poslední době stále častější, však převládají. I zde platí úsloví Strach je špatný rádce. „Vždy radím, aby mysleli pozitivně a nepřivolávali si zbytečně ještě větší problémy. Startuj dnes do lepší budoucnosti by mělo být heslo dne pro každého. Protože každý den je dobrý pro to, abychom něco začali nově a lépe, ale hlavně pozitivně. Pak může i zítřek dostat novou tvář. Důležité je zbavit se hradeb minulosti, která nás strhává zbytečně zpátky,“ radí Hanka Röslerová.

Tento rok byl pro lidi plný zkoušek. Muži nejčastěji řeší kromě vztahů i práci a kariéru. Ženy zase nejvíc rodinu a vztahy. Konec roku a začátek nového bude znamenat zcela určitě velký nápor na psychiku. Podle Hanky Röslerové by si lidé měli zejména v této době uvědomit, že největší silou, která ovlivňuje jejich život, stále zůstává nesobecká láska a láskyplné vztahy.

Své klienty však podporuje i na dálku, a to posíláním pozitivní léčivé energie Reiki, odbourává napětí a stres a očišťuje duši od karmických zátěží. Nespí na vavřínech a neustále sleduje všechny novinky, které se v této oblasti ve světě objevují. Vzdělává se a učí se novým poznatkům. „Stále se objevuje něco nového, co lidem pomáhá. Cest je v současné době mnoho, ale každému vyhovuje jiný způsob, proto se nebráním ani různým variantám od karet přes práci s kyvadlem či s tibetskými miskami,“ usmívá se léčitelka duší. Poslání mají totiž v rodině. Karty vykládala už její prateta. Schopnosti zdědila i maminka, která je však nikdy nevyužila.

Svůj první balíček vykládacích karet si Hanka Röslerová koupila až v Německu, kde žila třináct let. „V době, kdy jsem se dostala do složité životní situace a hledala jsem řešení, mi známá doporučila kartářku, která mě pak přemluvila, abych se od ní naučila výkladu karet, protože cítila, že mám pro něj nadání a vlohy,“ vzpomíná Hanka Röslerová.
Do Čech se vrátila v roce 1998. Kamarádkám, které k ní do domku v Klikově začaly chodit, vykládala karty stále častěji a začaly přivádět i své známé. Za tu dobu se její klientela ustálila a rozrostla.

Hanka Röslerová
Žije v Klikově od roku 1998. A to od svého návratu do Čech po třinácti letech, které prožila v Německu. Už tam tenkrát začala působit jako kartářka a léčitelka. Své poslání pomáhat lidem naplňuje už osmnáct let.

Odkaz na článek